Gastronomia

image

W sąsiedztwie obiektu Sun Resort znajduje się duży wybór lokali gastronomicznych o eleganckich pomieszczeniach, które uwodzą swym luksusowym wnętrzem, niepowtarzalnym klimatem oraz różnorodnoscią menu. Lokale są idealnymi miejscami na spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.

Szeroka oferta kulinarna umożliwia wybór posiłków zarówno w formie dań regionalnych jak i kuchni światowej. Dzięki najwyższej jakości serwowanych potraw oraz różnorodności menu proponowanego przez Szefa Kuchni każdy posiłek staje się prawdziwą rozkoszą dla podniebienia.

image

Klubokawiarnia oraz Bar Letni
Klubokawiarnia to idealne miejsce na spędzenie letnich wieczorów przy drinku i rytmach muzyki. Wyjątkową atmosferę klubu zapewnia w pełni wyposażony bar z bogatym asortymentem alkoholi i napoi, w której profesjonalni barmani wyczarują kolorowe i niespotykane drinki.

W sezonie letnim Sun Resort oddaje do Państwa dyspozycji Bar Letni położony tuż obok basenu, który pozwoli Państwu korzystać z oferty napojów chłodzących, przekąsek, a także spróbować przepysznych deserów oraz spędzić czas przy aromatycznej kawie lub drinku.

Kontakt:

Iwona Klim
ul.Wrzosowa 4
72-351 Pogorzelica

Tel: 535-460-455
Tel: 530-446-200

Email: kontakt@pogorzelica-apartamenty.pl